de > fr > en > nl
Zoeken
Kontakt

Natuurparkcentrum / Lakenfabriek:

15, route de Lultzhausen
L-9650 Esch-sur-Sûre

Tel.: +352 89 93 31 - 1
Fax: +352 89 95 20

E-mail: info@naturpark-sure.lu

Openingsuren:

  • April – november: dagelijks, uitgezonderd op woensdag, van 10-12 uur en van 14-18 uur,
    op zaterdag, zondag en feestdagen van 14-18 uur.
  • November – april: dagelijks, uitgezonderd op woensdag, van 10-12 uur en van 14-17 uur,
    op zaterdag, zondag en feestdagen van 14-17 uur.
Sjoukje Everad

Mevrouw Sjoukje Everad
Onthaal, Shop
Tel.: +352 89 93 31 - 205
E-Mail: reception@naturpark-sure.lu

Christine Lutgen

Mevrouw Christine Lutgen
Directie, Communicatie
Tel.: +352 89 93 31 - 207
E-Mail: christine.lutgen@naturpark-sure.lu

Tessy Weiler

Mevrouw Tessy Weiler
Sekretariaat
Tel.: +352 89 93 31 - 200
E-Mail: tessy.weiler@naturpark-sure.lu

Yves Krippel

De heer Yves Krippel
Ecologische dienst, Biologisch station, adjunct-directeur
Tel.: +352 89 93 31 - 206
E-Mail: yves.krippel@naturpark-sure.lu

Anne Scheer

Mevrouw Anne Scheer
Ecologische dienst, Biologisch station
Tel.: +352 89 93 31 - 210
E-Mail: anne.scheer@naturpark-sure.lu

Patrick Thommes

De heer Patrick Thommes
Ecologische dienst, Biologisch station, Project management
Tel.: +352 89 93 31 - 217
E-Mail: patrick.thommes@naturpark-sure.lu

Frank Richarz

De heer Frank Richarz
Ecologische dienst, Riviercontract, "Landwirtschaftlech Kooperatioun Uewersauer LAKU"
Tel.: +352 89 93 31 - 221
E-Mail: frank.richarz@naturpark-sure.lu

Anita Lanners

Mevrouw Anita Lanners
Riviercontract, Klimapact
Tel.: +352 89 93 31 - 220
E-Mail: anita.lanners@naturpark-sure.lu

Martine Stoll

Mevrouw Martine Stoll
"Landwirtschaftlech Kooperatioun Uewersauer LAKU"
Tel.: +352 89 93 31 - 201
E-Mail: martine.stoll@naturpark-sure.lu

Frank Elsen

De heer Frank Elsen
Landbouwadvies
Tel.: +352 89 93 31 - 218
E-Mail: frank.elsen@naturpark-sure.lu

Jean-Marie Reimen

De heer Jean-Marie Reimen
Technische dienst
Tel.: +352 89 93 31 - 214
E-Mail: jean-marie.reimen@naturpark-sure.lu

Leo van Rijen

De heer Leo van Rijen
Technische dienst
Tel.: +352 89 93 31 - 209
E-Mail: leo@naturpark-sure.lu

Mélanie Petton

Mevrouw Mélanie Petton
projectmanager “Land of Memory” Interreg project
Tel.: +352 89 93 31 - 202
E-Mail: melanie.petton@naturpark-sure.lu

Laurent Feyen

De heer Laurent Feyen
projectmanager
Tel.: +352 89 93 31 - 222
E-Mail: laurent.feyen@naturpark-sure.lu